Настоятель

foto1Протоієрей, Василь Іванович Мазурик, народився 29 липня 1972 року, в селі Угринь Чортківського району Тернопільської області.

1979 року пішов в перший клас Угринської неповно-середньої школи, яку закінчив 1987 р. Цього ж року вступив до Борщівського СПТУ-33, і закінчив навчальний заклад в 1990 р.

Служив в лавах армії ВДВ 1990-1992рр. Брав участь у бойових діях Грузино–Осетинського конфлікту в м. Цхинвал. Після демобілізації працював столяром в Яблунівському дитячому тубсанаторії.

Одружився в 1994 році.

У 1995р. вступив до Духовного закладу – Теребовлянської Семінарії (ТДС). Там і був рукоположений в сан диякона Митрополитом Тернопільським і Бучацьким Василем. 5 січня 1996 р. був переведений з (ТДС) у Волинську Духовну Семінарію (ВДС).

З благословення Митрополита Якова, був переведений в клір Миколаївської Єпархії. Там служив у Кафедральному Соборі Касперівської ікони Божої Матері у сані старшого диякона. В день свята Першоверховних апостолів Петра і Павла /12липня /, був рукоположений Архиєпископом Володимиром в сан ієрея.

Сьогодні є настоятелем Свято-Духівського храму м. Миколаєва Корабельного району. Також входжу до складу благочинних цієї єпархії, представляючи благочиння Жовтневого району.