Недільна школа

_Diti_soncya_proydut_reabilitaciyi_u_Polschi_1362657490
      «Написано: не хлібом єдиним житиме людина, 
      але всяким словом, що виходить з уст Божих.»

Нині чимало батьків скаржаться на матеріальні нестатки, більшу частину свого часу витрачають на заробляння грошей (зовсім забуваючи про відпочинок), щоб придбати своїм діткам дорогі «іграшки» – комп’ютери, мобільні телефони та ін. Багато коштів сучасні мами й тата витрачають на оплату додаткових занять з іноземних мов, з математики, з фізики, на фотосесії, на придбання дорогого одягу для своїх чад. У більшості випадків батьки стурбовані тим, що діти виростають егоїстичними, байдужими до проблем старшого покоління, лінивими, а ще жахливіше – хворими на алкоголізм, наркоманію та ін. Турботливі мами й тата часто-густо впадають у відчай: стільки витрачено здоров’я, часу, коштів, зусиль на освіту дітей, а результат, на жаль, не втішає (м’яко кажучи). Чому?

Причини полягають у тому, що, женучись за матеріальним, батьки зовсім не звертають увагу на духовний розвиток синів та доньок. Виховуючи дітей, дорослі (у більшості випадків) не закладають зерна істини на благодатний грунт дитячої душі.
Не дорогі іграшки потрібні дітям, а проведення з ними дозвілля, читання добрих книг, відвідування храму, спільні молитви. Якщо з раннього дитинства хлопчика чи дівчинку водити в церкву, читати дитячу Біблію, розвивати в недільній школі при храмі, то поступово дитина наблизиться до Бога. І лише Бог допоможе дітям вберегтися від світських спокус, врятує їх від деградації. Вулиця цьому не навчить.
Шановні батьки, приділіть небагато часу вашим дорогоцінним дітям, прийдіть з ними в храм, тільки з вірою в душі наші сини й доньки зможуть уникнути страшенної деградації, навчаться по-справжньому любити Бога і нас.
Гарною підмогою батькам є недільні школи при храмах. Основною метою навчання в недільній школі при Свято-Духівскому храмі (вул.. Торгова, 77/1) є прищеплення любові до Бога, до ближнього, до України, до Всесвіту.
Учнями нашої школи є різні за віком діти (від 7 до 13 років). Вважаємо, що одним з найкращих способів об’єднати дітей – це є спів церковних пісень.

«Вправляйся у співі, і відчуєш духовну радість, бо ті, що співають, сповняються Духом Святим.»
Св. Іоан Золотоустий

На заняттях читаємо дитячу Біблію, вивчаємо життя святих, ознайомлюємося з Божими заповідями. Акцент робимо на вихованні любові, милосердя, співчуття, порядності, та чимало інших чеснот, котрих так не вистачає в нашому повсякденному житті. У кінці кожного навчального року разом з батьками та учнями відвідуємо святі місця. За роки існування школи побували в Києво-Печерській лаврі, у Пелагеївському монастирі, двічі відвідали храм у с. Кулевче та ін.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар