Паломницька поїздка учнів недільної школи

3HFRQ7ZbJ3g

З Божої милості та благословення настоятеля Свято-Духівського Храму Миколаївської єпархії УПЦ КП протоієрея Василія Мазурика учні недільної школи та їх батьки від 5 до 8 червня 2015 року Божого перебували в м. Києві у паломницькій поїздці. Прибувши до Свято-Покровського чоловічого монастиря Голосіївської Пустині, де й проживали цей час у готелі для паломників, одразу ж відчули Божу благодать. Всі відмітили той душевний спокій, що огорнув нас в цьому святому місці.
Тут ми поклонилися блаженній Голосіївській стариці – монахині Аліпії, побувавши біля її мощей, могили та торкнувшись її особистих речей. Молилися за душі спочилих ближніх на панахиді. А наступного дня перебували в храмі на Божественній літургії, долучившись до таїнства Євхаристії.
dwlJxDzW_8Q
H_IZ2pIfR1U
Нашим провідником була Ольга Бойко, парафіянка Михайлівського Золотоверхого Собору та вчитель недільної школи “Чадо” при Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі, який ми також відвідали в перший день паломництва. Насельник монастиря ієромонах Єфрем (Хом’як) детально розповів нам історію святині. Ми молилися в Соборі під час Всенічного бдіння та були у захваті від співу архієрейського хору. Також діти радо піднялися на дзвіницю, з якої перед нами предстала панорама древнього Києва.
Y_q9NAQqXuI
Наступного дня Господь сподобив нас побувати в «Київському Афоні» – Свято-Михайлівській церкві при Олександрівській лікарні та у величному Володимирському Кафедральному Соборі. Звичайно ж, із захопленням ми відвідали найдревнішу українську святиню, обитель перших українських преподобних – Києво-Печерську Лавру.
rA-94TDd-So

gRwMAPry6N4
Дякуємо Богові за дану нам можливість відвідати ці святі місця. Гадаємо, що цю поїздку ми ніколи не забудемо!

Слава Богу за все!
Учні недільної школи, їх батьки
та вчителі – Васіна Алла Іванівна, Волосюк Галина Григорівна

3HFRQ7ZbJ3g

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар