Сімейні молитви

XAJUIn1OBy8

Молитва за родину

Ласкавий Господи, Ісусе Христе, який захотів провести довгі роки Свого земного життя в назаретській Родині, благаю Тебе, поблагослови мою дорогу родину: батька, матір, братів, сестер, всіх свояків і кровних. Пошли їм Ласку, щоб всім серцем любили Тебе, охорони від нещасть, диявольських спокус і всякого лиха. Подай згоду моїй родині, бо згода це великий Твій дар. Допоможи її членам щиро любитися надприродною Божою любов’ю, яка осолоджує прикрощі земного життя. Будь з нами в години смерті, щоб по Твоїй Ласці вийшли ми з цього світу та пішли до Неба навіки прославляти Тебе. Маріє, найкраща наша Мати і взірець для кожної родини, будь завжди з моєю дорогою родиною. Амінь.

Молитва християнського подружжя

Господи Боже наш! Піклуючись про спасіння людей, Ти завітав до Кани Галілейської і цим показав чистоту шлюбу. Сам і нині рабів Твоїх цих (імена), яким Ти дозволив з’єднатися одне з одним, збережи в злагоді та однодумності, чесним шлюб їх яви, ложе їхнє неоскверненим збережи, допоможи їм провадити життя в непорочності і сподоби їх дожити до глибокої старості та з чистим серцем виконувати заповіді Твої. Бо Ти єси Бог наш, Бог Милості і Спасіння, і Тобі ми славу возсилаємо з Предвічним Твоїм Отцем, і Всесвятим, і Благим, і Животворчим Твоїм Духом нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва чоловіка

Небесний Отче, Ти сказав у раю, що не добре чоловікові самому жити на світі. Ти створив і дав йому помічницю — першу жінку, праматір людського роду — Єву. З Твоєї волі я вибрав дружину, щоб служити Тобі на землі. Дай мені ласку бути добрим чоловіком для товаришки мого життя, яку Ти дав мені під час шлюбу. Допоможи мені щиро та до смерті любити її, не дозволь, щоб коли-небудь я добровільно вчинив прикрість або скривдив її. Допоможи мені панувати над собою та моїми пристрастями, щоб наше подружжя було святим та милим Тобі. Дай мені мудрість розуміння її недосконалостей, дай силу працювати для нашого спільного добра, щоб моя товаришка мала все те, що добрий чоловік повинен дати своїй дружині, щоб ми одним серцем і однією душею служили Тобі на віки віків. Амінь.

Молитва дружини

Ласкавий Творче першої жінки, Єви, яку Ти Сам дав Адамові товаришкою життя та помічницею в його мандрівці до вічності. Допоможи мені бути гідною подругою цьому чоловікові, з яким Ти Сам з’єднав мене в Тайні Подружжя. Хочу бути доброю дружиною та завжди чинити приємність своєму чоловікові в тих речах, які подобаються Тобі. Дай мені мудрість розуміти його потреби, вади і недосконалості, спокійно нести тягар подружнього життя. Бережи мене від духу світу, який затроює подружнє життя, дай мені ласку бути доброю дружиною, матір’ю та господинею, щоб через мене чоловікові було легше прославляти Тебе. Маріє, Ти була взірцем для подруг, дай мені ласку наслідувати Тебе в моєму подружжі та щиро й вірно любити свого чоловіка аж до смерті. Амінь.

Молитва дитини

Ласкавий Отче, Творче Неба і землі, щиро дякую Тобі за те, що Ти дав мені батька і матір, щоб вони опікувалися мною та провадили мене дорогою Твоїх Святих Заповітів. Дай мені ласку бачити в них Твоїх представників на землі, любити їх і бути вдячним (вдячною) за дар життя, якого вони дали мені. Не дозволь, щоб я коли-небудь учинив (учинила) їм добровільну прикрість. Небесний Отче, ради заслуг Ісуса Христа та Пречистої Діви Марії, благаю Тебе, заопікуйся моїми дорогими батьками і нагороди їх Вічним Щастям у Небі за все те, що вони вчинили або чинять для мене.

Маріє, Покровителько всіх родин, благослови моїх батьків і випроси їм Ласку, щоб вони після смерті навіки оглядали Бога посеред Ангелів і Всіх Святих. Амінь.

Молитва дитини за батька

Ісусе Христе, Милостивий Боже наш, Ти прихильно приймаєш кожну щиру молитву. Тож молю й благаю Тебе, Ісусе Христе, зішли моєму батькові міцне здоров’я і дай йому силу старатися й добре дбати про мене. Благослови його чесну працю, нехай сповняться його надії, які він на мене покладає. І дай йому діждатися від мене потіхи й радості. Амінь.

Молитва дитини за матір

Господи Ісусе Христе, Ти пригортав малих дітей до Свого серця, я знаю, що Ти вислухаєш і мою щиру молитву. Я не благаю Тебе, Христе Благий, ні за що більше, тільки за свою рідну матір.

Зішли їй, Преблагий Господи, здоров’я й силу, щоб вона могла працювати для мене й опікуватися мною. Дай мені, Ісусе Христе, щоб я виріс (виросла) моїй любій матері на потіху. Це буде моїм найбільшим щастям. А я буду славити Тебе на віки вічні. Амінь.

++11RMscvZR4

Молитва за батьків, рідних і друзів

Спаси, Господи, і помилуй батьків моїх (імена), братів, сестер і рідних моїх по крові (імена), і всіх близьких мені людей з мого роду, і друзів (імена), і дай їм Твоїх земних і Небесних Благ. Амінь.

Молитва за родичів та близьких нам людей

Благослови, Господи, родичів моїх, братів і сестер, і всю родину мою. Обдаруй їх здоров’ям і добробутом і просвіти їхні серця, щоб вони могли ступати дорогою Заповітів Твоїх. Бережи під Твоєю Святою Охороною провідників, добродіїв і всіх тих, хто щиро працює для піднесення Слави Твоєї і для добра народу Твого. Спаси, Господи, і помилуй слуг Твоїх: отця мого духовного (ім’я), батьків моїх (імена) і всю родину мою (імена), вчителів (імена), добродійників (імена), прихильників (імена), і ненависників моїх (імена), і всіх християн, і всяку душу християнську, що Ласки і допомоги Твоєї потребує. Амінь.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.
Чайный гриб польза и вред на http://love90.org/ Медузомицет выглядит как толстая пленка.

Залишити коментар