Храм Святого Духа

Храм Святого Духа, м. Миколаїв

Господь дав Церкву святу як тихе пристановище сучасному змученому дріб’язковими турботами і злом світові. Як радісно, спокійно і тихо в Господніх храмах, монастирях! Ми відкладаємо всякі життєві піклування – і, обтяжені й знеможені, йдемо до молитви. Ми ж з Вами, дорогі у Христі браття й сестри, найчастіше йдемо до Храму Святого Духа.

Що таке для нас Храм Святого Духа? Це святе вмістилище Третьої Іпостасі Святої Тройці. Під час молитви, а особливо – колективної молитви у храмі, коли усі парафіяни разом просять Господа за подорожніх, недужих, знеможених і за всіх людей на землі, – нас осіняє якась світла й незбагненна радість, дивне піднесення душі. Це називається даром Духа Святого.
Наш Храм має престольне свято – Святого Духа. Як і кожен святий покровитель, що повсякчас перебуває у місці, де йому приносять молитовну жертву, Дух Святий ніколи не покидає нашої Церкви. Не зважаючи на усі труднощі, які, однак, Господь посилає нам як цілитель ний хрест, наш Храм Святого Духа розбудовується, у ньому лунають щирі молитви і все більше людей приходить сюди!
Не забуваймо також, що в православ’ї храмом Святого Духа називається душа людини. Хоча “під покрівлею дому душі нашої Господь не має достойного місця, щоб голову прихилити”, Він завжди входить у наші душі через Таїнство євхаристії і молитви. Тож подбаймо, щоб наші серця стали гідним місцем для перебування Царя Небесного.

Молитва до Святого Духа

Царю небесний, утішителю, Душе істини, що всюди єси і все наповняєш, Скарбе добра і життя Подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, Благий, душі наші.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.
Как правильно утеплить дом из бруса http://hozayindoma.ru/stroitelstvo-doma/kak-pravilno-uteplyat-dom-iz-brusa-dlya-postoyannogo-prozhi для постоянного проживания

Залишити коментар